©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


KOMENTARZE


Drogi Czytelniku, miło mi ogromnie, iż zechciałeś odwiedzić "ARABIĘ SAUDYJSKĄ" i podzielić się Twoimi przemyśleniami i opiniami. Dialog to fascynująca rzecz, pod warunkiem, iż toczony jest w przyjaznej i kulturalnej atmosferze, w poszanowaniu naszych poglądów i przekonań. Autorka niniejszego bloga stawia sobie za cel promowanie kultury przez duże "K", i zachęca do toczenia dyskusji mądrych, budujących, na poziomie - a takowe wykluczają wszelkie uwagi niekulturalne, bezsensowne, kreujące stereotypy bądź uprzedzenia, nienawiść, nieprawdę szerzące, godności człowieka uwłaczające.

Uprzejmie informuję również, że wszelkie komentarze promujące strony i treści (artykułów, blogów itp.) niezwiązanych tematycznie z Arabią Saudyjską bądź z prowadzoną dyskusją; kreujące stereotypy,  propagujące nietolerancję; udostępniające materiały "tylko dla dorosłych"; o charakterze komercyjnym - oferujące lub reklamujące produkty/ usługi - nie będą publikowane.

Zwracam się też z uprzejmą prośbą  - o umieszczenie pod komentarzem imienia lub pseudonimu (anonimów - nie chodzi o opcję komentarz anonimowy tylko o brak podpisu pod komentarzem  - nie rozpatruję, choć publikuję) -  ułatwi to zachować logikę i ład toczonych dyskusji.

Z góry przepraszam za niezamierzone opóźnienia mogące nastąpić w akceptowaniu komentarzy.

P.S. Opinie Czytelników wyrażane w komentarzach są prywatnymi poglądami i nie odzwierciedlają poglądów autorki bloga. 
    "Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm