©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


PYTANIA


Szanowni Państwo,

zanim zadacie pytanie, serdecznie polecam przeszukanie bloga lub/i przejrzenie ETYKIET, ARCHIWUM BLOGA (kolumna na prawo).

Jeśli nie znajdziecie odpowiedzi, pytajcie - aczkolwiek przed umieszczeniem komentarza, polecam zapoznać się z zasadami komentowania.  Pytania niezwiązane z jakimkolwiek wątkiem, proszę zadawać pod notką: pytania i komentarze.  Z pytaniami dotyczącymi stricte i s l a m u odsyłam na blog Muzułmanki.

Z góry uprzedzam i przepraszam  - nie gwarantuję, iż na każde pytanie udzielę odpowiedzi.

Dziękuję i miłej lektury życzę.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm