©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


28 października 2013

No women, no drive

Jakżeby można przemilczeć ;).

Przewrotna, satyryczna, komiczna. Przed chwilą przekroczyła 3 miliony odtworzeń. Wg mnie - lepsza niż Boba Marley'a. Hiszaam Faqiih - młody i obiecujący artysta, aktor, satyryk saudyjski. I Alaa Wardi [za kulisami], z irańskimi korzeniami, urodzony i wychowany w Rijadzie, który zachwycił mnie jego dziełami acapella. O nim poźniej.

Kim jest główny odtwórca? > Hisham Fageeh
Everythin's gonna be all right! 

1 komentarz:

mama ammara pisze...

świetne, świetne :-)

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm