©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


26 lipca 2009

takim oto murkiem

otaczają swoje posiadłości i chronią prywatności baaardzo zamożni Saudyjczycy...

5 komentarzy:

Jolanta pisze...

Faktycznie, murek niczegój sobie :-)

magamara pisze...

to juz nawet nie przesada...

Anonimowy pisze...

Ciekawe jak jest za murkiem;)

Maria pisze...

to to jeszcze nic najlepiej wyglada ambasada amerykanska druty kolczaste, wiezyczki strzelnicze.
Czy w Rijadzie przed hotelami tez stoja samochody opancerzone?

umm Latifa pisze...

Tak, Saudyjczycy dbają ogromnie o bezpieczeństwo cudzoziemców, przecież nigdy nie wiadomo co może "komuś" do głowy strzelić. Nie tylko hotele, ale wszelkie budynki ministerialne, jak również stacje policyjne, kampusy są chronione - nie tylko wysokimi murami, specjalnymi przeszkodami dla samochodów; lecz i - przy pomocy służb bezpieczeństwa.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm