©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


5 maja 2011

ataki terrorystyczne - ofiarą Arabia!


Ciekawy artykuł, w kwestii terroryzmu. 

1 komentarz:

(MK - drugi z duetu "MM") pisze...

nie bardzo rozumiem, co autor tego artykułu chciał osiągnąć, bo to tak wygląda, jakby faktycznie tylko w KSA ludzie ginęli (350 osób łącznie - nie żebym chciał licytować, ale chyba więcej ludzi ginie więcej w Pakistanie co roku...?!). Kolejna sprawa, że przy dzisiejszym podejściu do bezpieczeństwa na lotniskach czy w miejscach publicznych w KSA - to chyba nie jest zasługą służb bezpieczeństwa, tylko czegoś innego, że w KSA nic się nie dzieje (albo po prostu o tym nie wiemy - nie przypominam sobie artykułów w Arab News o tym, że do Dammam wysłano połowę wojsk lądowych, żeby uciszyć protesty...).

Koemtarz Ibn Hazma pod komentarzami powinien odnosić się (niestety) do artykułów pisanych przez reporterów Arab News.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm