©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


28 kwietnia 2012

koń a lata

bynajmniej nie fotomontaż
ku radości ogólnej
uchwycone  nad - relatywnie pobliskim - parkiem
My mieliśmy Misia, Saudyjczycy - jak na miłośników koni przystało, Konika. 

2 komentarze:

rudzin pisze...

Cytat: "Erytrea, Arabia Saudyjska, Iran, Birma i Białoruś znalazły się na liście 10 państw na świecie najbardziej ingerujących w wolność mediów - wynika z raportu Komitetu Ochrony Dziennikarzy (CPJ)." Czy czujesz się w jakiś sposób skrępowana w tym co piszesz na blogu?

trapacek pisze...

Witam !
Czy moze wie pani jak wyglada kwestia podjecia pracy w Arabii przez cudzoziemcow ?
Szczegolnie mam na mysli osoby, ktore ukonczyly filologie angielska i posluguja sie jezykiem arabskim na poziomie zaawansowanym .
A konkretnie to chcialbym uczyc angielskiego w szkole. Moze wie cos tez pani o zarobkach ? Dziekuje :)

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm