©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


22 października 2008

kara śmierci za zabójstwo żony

Dżeddah - We wtorek, w Dżeddzie wymierzono karę śmierci przez ścięcie Omarowi Bin Obaid Bin Musleh Al-Waqdani za pobicie żony, Afaf Bint Abid Bin Abdullah Al-Thomali, ze skutkiem śmiertelnym. - SPA

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Trochę nie na temat tego postu, ale zastanawiam się czy w Arabii istnieje jakakolwiek TECHNICZNA możliwość zdrady. Nie ma przecież ani możliwości się poznać, ani podrywać, ani umówić ani już tym bardziej znależć ustronne miejsce. Czy jestem w błędzie?
aGNIESZKA

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Umm Latifa in Saudi Kingdom pisze...

Proszę wybaczyć, ale blogów niezwiązanych tematycznie nie promuję :) - reguła 1 muszę się trzymać sztywno.

niesamowite pisze...

Ojtam, ojtam, przesadził to od razu go ścinać, może nie chciał zabić?

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm