©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


13 lutego 2011

Akcja Pomocy dla afgańskich dzieci zakończona!

Oto informacja od Fundacji Redemptoris Missio dla tych Czytelników, którzy w akcji zbiórki ubranek dla dzieci marznących w Afganistanie wzięli udział.

"Cała Akcja trwała 3 tygodnie, włączyło się w nią setki szkół i tysiące osób prywatnych, nie tylko z Poznania, ale z całej Polski.
Zebraliśmy 2 tony nowych zimowych ubrań.
Do Fundacji codziennie docierały dziesiątki paczek z całej Polski.
Ponad 1000 rzeczy było robionych ręcznie na drutach lub szydełku (rekordzistka – siostra urszulanka Cecylia Śmiech zrobiła własnoręcznie 150 czapeczek)
Ubrania składające się na pomoc to ponad 14 tys. sztuk odzieży. Wśród nich znalazły się również drobne upominki dla dzieci: przybory szkolne i maskotki.
Rzeczy wysłano do Afganistanu najbliższym wojskowym samolotem, 7 lutego.
Są już w Bagram. W Afganistanie właśnie spadł śnieg. Bardzo się przydadzą" .

Niech Bóg Wam wynagrodzi dobrem za dobro czynione na rzecz potrzebujących. 

Brak komentarzy:

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm