©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


8 listopada 2010

cicho tu jak

makiem zasiał - prozaiczna przyczyna - rozłożyło nas. Listopad jest i w Arabii miesiącem zwiastującym atak chorób o podłożu wirusowym (w naszej klinice cały personel w maseczkach chirurgicznych chodzi), i nas ta niedola doknęła. Miotając się zatem między trójką zasmarkanych, gorączkujących dzieci, na przemian, i razem - na nowości i Państwa odpowiedzi zadawane na blogu czy - prywatnie - czasu nie ma.

Dobrym wyjściem chyba będzie podłączenie kilku zdjęć ;) - na więcej raczej mnie w chwili obecnej nie stać, jakoże i sama ulegam stopiowo wirusowi ;).

Wszystkim chorującym w tym okresie - zdrowia! O pytaniach pamiętam, odpowiem - mam nadzieję, wkrótce!

11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

W takim razie życzę Tobie Umm Latifo i całej Twojej rodzinie szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam - Puny

Anonimowy pisze...

Życzę zdrowia całej rodzinie.
Pozdrawiam
Viga

Anonimowy pisze...

Zdrowia Umm Latifo i dla dzieci oraz męża także :))
Ala

UMM LATIFA w Królestwie Saudów pisze...

Dziękuję, dziękujemy wszystkim serdecznie1!

Anonimowy pisze...

Umm Latifa! Zdrowia...trzymaj się....co roku trzeba tę grypę przejść. Nie ma rady!

Ariadna

Umm Latifa in Saudi Kingdom pisze...

@ Ariadna - dziękuję bardzo, wychodzimy na prostą chyba :).

Anonimowy pisze...

Zdrowia zycze w tym trudnym czasie epidemii. Na nasza grupe 10 pracownikow z Toronto, pracujacych dla Mekka Metro, 7 osob sie rozchorowalo i musialo odlezec swoje w hotelu. Mnie to jakos na szczescie ominelo. Oj, lepiej byc zdrowym.

Umm Latifa in Saudi Kingdom pisze...

@ Wiesiek z Toronto: Lepiej, oj, lepiej. Wychodzimy na prostą - ale potwornie dużo czasu nam to zajęło - mam nadzieję, ze Twoi koledzy szybciej!
Dziękujemy!

Anonimowy pisze...

Tak po 2-3 dni nie chodzili do pracy, nawet boss przywiozl z Toronto cala torbe lekarstw. Ale nie moglismy sobie pozwolic na jakies przesuniecia w uruchomieniu Metra, wiesz co tu sie zazwyczaj dzieje z tymi tlumami. Pozdrawiam

Umm Latifa in Saudi Kingdom pisze...

Wielkie podziękowania zatem za ciężką pracę! Pozdrowienia.

Anonimowy pisze...

Pozdrowienia. Ja tez daleko od kraju ponad 20 lat, z rodzina, ale w Kanadzie zycie jest podobne jak to w Polsce. Trzymaj sie.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm