©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


27 maja 2010

powodzianom w Polsce

A ja właśnie oglądam KSA 2 (drugi program tv saudyjskiej) i w nim - w cyklu "no comment" - "po powodzi w Polsce". Wszystkim powodzianom i tym, którzy ucierpieli przez wielką wodę - wyrazy współczucia ode mnie i saudyjskiej części mej rodziny.
O stanie powodziowym w Polsce informują inne lokalne media - na bieżąco:
http://arabnews.com/world/article61241.ece

1 komentarz:

Małgosia pisze...

Jak sama wiesz, Polacy to twardzi ludzie. Pomoc Państwa, a zwłaszcza pomoc obywatelska działa bez zarzutu. Dadzą radę i odbudują swoje życie.
Wyrazy współczucia od osób z tak egzotycznego dla nas miejsca to wspaniała sprawa!
PS. szczątkową próbkę powodzi już mieliście - opisane w wątku: "Zalało nas".

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm