©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


19 kwietnia 2009

20 saudyjskich biznesswoman i Luthan Spa

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam Umm Latifo :)
Jestem delfa ( ta sama z blogu muzulmanka):)
Luksus Arabii jest powalający...:)

delfa

umm Latifa pisze...

Witam, powalają również OGROMNE różnice w statusie majątkowym Saudyjczyków. Od tych bogatych przez wielkie B, których stać na Luthan Spa (moim marzeniem jest spędzić w TAKIM spa choć 1 dzień ;), do tych bardzo biednych, którzy z trudem wiążą koniec z końcem... Smutne ogromnie.

Hanan pisze...

ciekawe ile kosztuje taki weekend ?? :P

Anonimowy pisze...

szkoda ze jeszcze nie ma .. choc mysle ze wkrotce powstana , mniej ekskluzywne tego typu spa , dla niej zamoznych ... bo tych przeciez jest wiecej niz bogatych ...a tak z ciekawosci spytam - ile kosztuje pobyt z zabiegami w tym Luthan Spa ?

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm