©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


15 kwietnia 2009

festiwal kwiatów w centrum pustynnego Królestwa
czyli w Rijadzie, odbył się kilka dni temu. Niestety kwiatów w sumie niedużo, a chciało się powąchać róż (ni jednej)... Tym nie mniej dywan z kwiatów -imponujący, Saudyjczycy i przyjezdni Arabowie tradycyjnie piknikowali, dla dzieci zorganizowano kilka atrakcji. Był nawet występ artystyczny grupy dziecięcej!
2 komentarze:

panna_nikt pisze...

Dywan naprawdę wspaniały :) Aż chciałoby się na takim położyć :)

Hanan pisze...

sliczny widok...ah takiego pewnie brakuje :D mi brakowalo....

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm