©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


23 kwietnia 2009

Qusaj al-Awami, artysta malarz"Moje obrazy odzwierciedlają moją wizję ukazania piękna rzeczy mnie otaczających", mówi o swoich działach artysta. Qusay al-Awami urodził się w Dammam, tam skończył studia wyższe. Malować zaczął w wieku lat 6 i tak już mu zostało. Interesuje się sztuką, literaturą, astronomią, arabską kaligrafią.
Członek "Qatif Fine Arts Society", Bahrain Fine Arts Society.

Brak komentarzy:

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm