©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


2 czerwca 2012

Dzień Saudyjski na UWM w Olszytnie

Dobry pomysł, by zintegrować studencką młódź.4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Witam!Taki pomysł to strzał w dziesiątkę! :-) Edukacja jest podstawą zrozumienia i porozumienia.Jestem przekonana ,że takie inicjatywy przyniosą same korzyści(co zresztą pokazują zdjęcia).
Trzeba dac młodzieży zajęcie i pozwolic przejac inicjatywę.
Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za informacje :-)
Noni

baroquepawel pisze...

Nowy link o galerii zdjec (poprzedni chyba przestal dzialac):
http://student.wm.pl/31684-107535,Dzien-Arabii-Saudyjskiej-na-UWM,758959.html?

oraz film:
http://youtu.be/9LavyZ1p9TE

Pozdrawiam!
Pawel

UMM LATIFA (in Saudi Kingdom) pisze...

Serdecznie dziękuję panie Pawle!

Anonimowy pisze...

Bylam na UWM na Dniu Saudyjskim. Fantastycznie przygotowany, wiele ciekawych informacji,przepyszne smakołyki przygotowane przez saudyjskich studentów! Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Arabii Saudyjskiej i kulturze muzułmańskiej. Młodzi ludzie serdeczni, uśmiechnięci, otwarci! Niestety jako mieszkanka Olsztyna wiem jak nieprzychylnie( delikatnie mówiąc ) często jest traktowana młodzież saudyjska w naszym mieście. Jest mi wstyd za współmieszkańców, ale także za władze miasta, a przede wszystkim za władze uniwersytetu, które zaprosiły, sprowadziły dużą grupę Saudyjczyków, a niestety nie otoczyli ich właściwą opieką!

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm