©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


16 grudnia 2008

pogoda w Arabii w grudniu

Leci nam temperatura w dół, ale jest jeszcze całkiem sympatycznie za dnia, zwłaszcza w pełnym słońcu, którym zaprawdę można się delektować. W nocy zimno i w ofertach hipermarketów pojawiają się grzejniki. W Arabii, a zwłaszcza w suchym Rijadzie, niskie temperatury przeszywają człeka do przysłowiowego szpiku, zęby szczękają kiedy świta... Ja w tym roku hartuje naszą czwórkę i nie podłaczyłam jeszcze grzejników. Trochę kiepsko mi to idzie bo dzieciaki zagilowane, ale teraz właśnie jest okres przeziębień, katarów i kaszlu. Dla ciekawych aktualnej pogody polecam Weather at BBC

1 komentarz:

Hanan pisze...

az mi sie wierzyc nie chce ze w Arabii jest zimno... hmmm moze dlatego ze bylam tam w pelni lata i czulam sie jak kurczak na grilu.... ;)

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm