©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


3 sierpnia 2009

wooow!


Proszę Państwa! Rzucam dziś, 
po kilkudniowej przerwie, 
okiem na licznik odwiedzin i od czerwca 2008 
na google'u 
(wcześniej blog pomieszkiwał chwilkę na yahoo) 
odsłoniliście Arabię ponad 
100 tysięcy razy! 
Ogromne podziękowania za odwiedziny, 
zwłaszcza dla stałych Gości bloga.
Zapraszam!

11 komentarzy:

Radek pisze...

Bardzo Dziękuję za podziękowania ;-))))))

magamara pisze...

Gratulacje! I jak zawsze zagladam z ciekawoscia :)

Anonimowy pisze...

Gartuluje! Wynik naprawde impomujacy! Trudno sie dziwic, bo tego bloga czyta sie swietnie! Ja osobiscie np nabijam kilka punktow dziennie :)..a jak juz nie piszesz kilka dobrych dni, to sprawdzam czy w koncu jest cos nowego na Twoim blogu co kilka h doslownie:)
zuzamoll

Anonimowy pisze...

Gratulacje, wpadam tu do Pani prawie codziennie od kilku miesięcy, pozdrawiam Agnieszka

baroquepawel pisze...

yessalam :) Gratulacje!

Anonimowy pisze...

ja tez gratuluje.twoj/pani :) blog nalezy do zelaznej listy pierwszych odwiedzanych przeze mnie zaraz po wlaczeniu komputera.
mam takie ciche marzenie zeby zobaczyc tego bloga w formie ksiazki w polskiej ksiegarni.zycze nam wszystkim zeby kiedys to sie spelnilo.pozdrowienia dla wlascicielki i rzeszy wiernych czytelnikow :) bintun

Anonimowy pisze...

Salam i gratulacje kochana! Blog wart kolejnych 100 000-cy odwiedzin! Tak trzymaj. Sciskam Cie mocno. Iman.

Anonimowy pisze...

Blog jest naprawdę ciekawy...Gratuluję pani tak ciężkiej pracy!!! Pozdrowienia

Anonimowy pisze...

No prosze kilka dni mojej nieobecnosci a iluz milych gosci bloog ma znow wiecej ... tak prawde mowiac ta wielkosc odwiedzin to od roku ... jak ja to sledze ...i wszystkim odwiedzajacym a sobie w szczegolnosci otwartych drzwi na Arabie Saudyjska zycze dalej .. Umm Latifo kochana dziekuje , i choc czasu masz nie za wiele - na pisanie , to jak widzisz, czekamy na wiesci .. i je chloniemy.. bama ... mama

umm Latifa pisze...

Nie nadziękuję się po prostu - za wszystkie miłe słowa! Ależ mi miło :).

rudzin pisze...

Jeszcze chwilę a blog osiągnie pół miliona! Świetny wynik co bez wątpienia jest Pani zasługą. Choć generalnie nie zgadzam się z Pani poglądami, uważam że idealizuje Pani islam i świat który teraz Panią otacza, nie mogę się od Pani bloga oderwać. Keep going! :) Pozdrawiam.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm