©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


7 sierpnia 2009

saudyjski festiwal filmowy nie

odbędzie się tego roku... Wg oficjalnych doniesień, organizatorzy festiwalu mającego miejsce w Dżeddzie w lipcu, otrzymali od zarządcy Dżeddy notę sporządzoną przez należyte władze - anulującą tegoroczne wydarzenie kulturalne... Tak to jest w Arabii, krok do przodu, krok do tyłu... O porzednich festiwalach CZYTAJ.

1 komentarz:

rudzin pisze...

Nie ma się co załamywać. Może nawet kiedyś pozwolą kobiecie przejechać się motocyklem! Albo nawet (w ciężko uwierzyć) rowerem! Głowa do góry, może i kino otworzą :))

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm