©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


9 czerwca 2009

Arwa Bint Yousef Al-Amaa, asystentka burmistrza d/s informatyki

Arwa Bint Yousef Al-Amaa została mianowana przez burmistrza Dżeddy, Adila Fakih, asystentką burmistrza d/s Informatyki. Jest to najwyższe stanowisko, jakie zajeła kobieta w dżeddańskim burmistrzostwie. Dr Al-Amaa ukończyła z tytułem magistra Uniwersytet George'a Washingtona w Stanach Zjednoczonych. Tam również otrzymała stopień doktora. Była pierwszym zastępcą dziekana Kolegium Informatyki na Uniwersytecie Króla Abdulaziza w Dżeddzie. W merostwie pracowała jako dyrektor generalny Administracji d/s Łączności. Al-Amaa pracowała również jako doradca IT dla Savola Group. (Okaz/SG)
zdjęcie: Saudi Gazette

Brak komentarzy:

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm