©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


7 czerwca 2009

"Polacy to tacy mili ludzie...

gdyby tylko byli muzułmanami" ;-), powtarza często - jeśli temat rozmów zejdzie na Polskę - mój mąż, Arab rodem z Królestwa Saudów. Czy spotkały go podczas wizyt w Polsce nieprzyjemności? Oczywiście, że nie - twierdziłby pewnie wówczas inaczej... Jak to jest z Polską tolerancją, gościnnością, otwartością na inność? Do dalszej lektury ciekawych odsyłam TU.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo ciekawa stronka.. moge sie wczytywac godzinami :) Na pewno jeszcze nie raz tu wpadne

umm Latifa pisze...

NO dziękuję ;-) i zapraszam. Tylko żebym wiedziała kogo :)...

rudzin pisze...

Czepiasz się Polski o tolerancyjność? He he... no tak, w końcu mieszkasz w kraju wyjątkowo tolerancyjnym, w którym nawet choinki na święta postawić nie wolno!!!!! Kraju w którym jest policja religijna "zachęcająca" do modlitwy!!!! Kraju w którym puszka wieprzowiny to już przestępstwo!!!!! Upraszam o minimum obiektywizmu!!!!

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm