©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


8 lipca 2010

wynik meczu studentów PL- KSA

I z wiarygodnego żródła - od pomysłodawczyni i organizatorki meczu (czytaj w temacie przyjaźni polsko-saudyjskiej), pani Jolanty Kulik, stojącej na czele warszawskiego Language Institute for Further Education (m.in. przygotowującego Saudyjczyków do podjęcia studiów w Polsce) -

wynik meczu 7-6 dla Polaków!

Dziękuję jeszcze raz pani Jolanto za inicjatywę i wszelkie wysiłki czynione ku temu, aby Saudyjczycy czuli się w naszym kraju dobrze! Wkrótce - mam nadzieję, pani Jolanta opowie nam więcej o instytucie i swych podopiecznych z Królestwa - na łamach bloga!


Na zdjęciach (fotograf: Sylwester Rejmer), które możemy oglądać dzięki uprzejmości pani Jolanty Kulik widzimy: studentów i studentki z KSA, burmistrza warszawskiego Urysnowa, Attache Kulturalnego Ambasady Królestwa Arabii Saudyjskiej Dr. Abdulkadera Al-Kurdi - kończącego misję dyplomatyczną w Polsce po pięcu latach opieki nad studentami. "Ten mecz to była uroczystość dla niego, to Say thank You and Good Bye" - zaznaczyła pani Jolanta.

Brak komentarzy:

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm