©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


8 marca 2011

POSZUKUJĘ!

wśród Czytelniczek bloga - kobiet (jak Dzień Kobiet ;) to dzień kobiet ;), które były (zależy mi na informacjach o różnicach i kwestiach, które wpłynęły na rozstanie) lub są w związkach (nieformalnych) z Saudyjczykami w celu przeprowadzenia wywiadu. 
Pełna anonimowość zapewniona! 
Proszę o kontakt przez formularz kontaktowy w menu pod nagłówniem bloga lub email podany w profilu.


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Witam serdecznie. Mieszkam w Gdansku wraz z moim mezem, ktory jest Wlochem i nie mowi po polsku. z- racji tego mamy tv sat, a tam mnostwo programow, m.in. KSA 2, w ktoryj mowia po angielsku. Jest to moj ulubiony kanal, a zwlaszcza "Good morning KSA" Prowadza go dwie panie Cyma i Nihad Aziz..Ogolnie mam zwyczaj, ze jak ktos wydaje mi sie OK w TV, to staram sie dowiedziec o tej osobie wiecej i zawsze szukam w necie. W przypadku pan Aziz....nic. I tu moje pytanie..Czy w Arabii nie ma tzw. plotkarskich gazet, jak u nas, np. Gala ktora publikuje wywiady z aktorami i innymi znanymi ludzmi? Poza tym chce dodac, iz panie Aziz sa ubrane raczej po europejsku (nie liczac nakrycia glowy)...czy tv zadzi sie troche innymi prawami? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam. Agnieszka

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm