©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


30 listopada 2008

ceny laptopów i ipodów w Arabii

Wpadła mi wczoraj w ręce ulotka księgarni JARIR w Rijadzie, i dla zainteresowanych cenami sprzętu elektroniczngo (pamiętam pojawiło się kiedyś takie pytanie na blogu): laptopy można kupić już od 1600 SAR (Fujitsu Siemens) do 5000 SAR (najnowsze wersje). Ipody Jarir oferuje od 650 SAR (ipod nano 8 GB), 990 SAR (Ipod touch 8 GB) do 1100 SAR (Ipodclassic 120 GB).

Brak komentarzy:

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm