©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


19 listopada 2008

tanie rozmowy z Polską z Arabii

Poza komunikatorami skype i yahoo, jeśli mamy dostęp do komputera, internetu i słuchawek, możemy z Arabii za grosze dzwonić na telefony stacjonarne (za grosze) i komórkowe (za większe grosze) za granicę za pomocą PHONESERVE (the world's leading internet calling card). Dla zainteresowanych polecam odwiedzenie: www.phoneserve.com
Karty "ładujące", zielonego koloru, z numerem identyfikacyjnym i PINem (mamy do wyboru 10$, 20$) (zob. zdjęcie karty) można kupić w niemalże każdym sklepie komputerowym w Rijadzie (jak twierdzi mój mąż). Polecam jako formę kontaktu z rodziną lub znajomymi, którzy komputera w domu nie posiadają. 10$ jeśli dzwonimy na telefon stancjonarny w RP, daje nam możliwość przegadania około 300 minut.

3 komentarze:

Maria pisze...

ja polecam skype tez bardzo tanio tyle ze trzeba z komputera dzwonic, ja tak robilam bedac w arabii

Miroslaw pisze...

Wybieram sie na poczatku kwietnia 2009 r. na kilka dni z wizyta do KFUPM w Dhahran. Nigdy dotad nie odwiedzalem Arabii Saudyjskiej. Czy na KFUPM lub poza ta uczelnia w Dhahran istnieja jacys Polacy?

umm Latifa pisze...

Panie Miroslawie, moze dobrze by bylo gdyby Pana komentarz pojawil sie pod notka "DO POLONII W ARABII SAUDYJSKIEJ"
http://arabiasaudyjska.blogspot.com/2008/11/polonia-w-arabii-saudyjskiej.html
Niestety, nie umiem odpowiedziec na Pana pytanie.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm