©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


19 stycznia 2009

amerykańska żona Saudyjczyka

Polecam anglojęzycznym czytelnikom lekturę wywiadu przeprowadzonego przez American Bedu z Tarą, Umm Omar (mama Omara), Amerykanką, która od kilku lat jest żoną Saudyjczyka, a pod prawie 2 i pół roku mieszka w Rijadzie; prowadzi min. blog nt. formalności wymaganych przy zawarciu małżeństwa z Saudyjczykiem/Saudyjką (który polecam w kolumnie po prawej stronie bloga). Wywiad: Interview with the Saudi Wife ukazał się na blogu American Bedu; jak również na blogu Tary: American Bedu interviews Tara, Umm Omar.

Brak komentarzy:

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm