©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


13 stycznia 2009

blog roku 2008

Drodzy Czytelnicy, serdecznie dziękuję wszystkim za głosy oddane na mój blog! Na 159 blogów zgłoszonych do konkursu w kategori "Podróże i Szeroki Świat", Arabia uplasowała się w pierwszej trzydziestce!

8 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Salam Umm Latifa!
A czy wysylanie smsow obowiazuje tylko operatorow polskich sieci jak era czy orange? czy mozna wyslac smsa z linii zagranicznej, no np. z sieci kuwejckich, jak np. zain albo wataniya?
Mariam

umm Latifa pisze...

salam alaykum Mariam, kayfa'hal? Dobre pytanie... Napisalam do redakcji konkursu i czekam na odpowiedz. Jak tylko otrzymam, opublikuję!

umm Latifa pisze...

Oto otrzymana odpowiedź:
"[...] Osoby przebywające poza granicami Polski mogą oddawać swoje głosy tylko wtedy, gdy posiadają numer telefonu dowolnego polskiego operatora. Wówczas głosują dokładnie tak samo jak osoby z Polski. Jeżeli zaś nie posiadają
numeru telefonu polskiego operatora, to niestety nie mogą oddawać głosów w Konkursie."
Pozdrawiam,
Magdalena Świątkowska
Redakcja blogroku.pl

Anonimowy pisze...

Oh Umm Latifa to bardzo przepraszam,ale niemoge zaglosowac na Twojego bloga:( choc chcialam:)niemam polskiej sieci tutaj, a raczej mialam ale stracila waznosc ta karta, ktora mialam
Mariam

umm Latifa pisze...

salam alaykum, nie masz Mariam za co przepraszać, dziękuję za wierne "czytelnictwo', dobre chęci i intencje! Jazaki Allahu khairan!

Anonimowy pisze...

blog powinien brac raczej udział w konkursie na blogouzależniacza;)

codziennie go namiętnie czytam i już stwierdzam pierwsze objawy uzależnienia,,,kilka dni temu śniło mi się, że byłam z mamą w...Arabii Saudyjskiej hi hi :-)

pozdrawiam
pilotka

Anonimowy pisze...

Swietny blog,wspanialy dobor tematow dla polek zon muzulmanow,prosze kontynulowac,dziekuje.

umm Latifa pisze...

Serdecznie dziękuję. Postaram się.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm