©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


5 sierpnia 2010

historia jednej przejażdżki konnej

W Rijadzie jest kilka klubów jeździeckich (zobacz tu). Uczyć się mogą jazdy wierzchem wszyscy bez względu na płeć - czyli wyliczam dla jasności: mężczyźni, kobiety, dzieci - :), aczkolwiek wzgląd jest na zasobność kieszeni bądź konta.

Zdjęcia powyższe pstryknęłam na około-rijadzkiej pustyni... Na tle piknikujących w pobliżu samochodów rodzin, nagle wyłonił się zza wydmy taki oto "obrazek".

O koniach i stajaniach dla nich wspominam w notce "zwierzęta domowe i bydełko" i zamieszczam tamże zdjęcie.

6 komentarzy:

Pamiętniki z ... pisze...

śliczny ten koń, aż ciężko oderwać od tych zdjęc oczy.

Anonimowy pisze...

Zastanawiam się jak zwierzęta odczuwają te upały, i czy w stajniach jest klimatyzacja. Umm Latifo wiesz coś na ten temat?
Anna

Umm Latifa w Królestwie Saudów pisze...

Podejrzewam, że są takie stajnie w których klimatyzacja jest, i są takie - w których nie ma... Zależy od zasobności kiesy.

zuzamoll pisze...

...kon jaki jest kazdy widzi :)

Anonimowy pisze...

Salam alikum
no tak, to po prostu typowe... prowadzi KONIA i rozmawia przez komorke :)))
Ania

Mama Ammara pisze...

A może drapie się za uchem? :)

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm