©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


29 października 2010

Saudyjki w księdze Guinessa

zdjecie Arab News

W bólach iście porodowych 28 października br. kobiety w Królestwie ustawiły się w Dżeddzie w różową wstążkę - symbol kampanii na rzecz walki z rakiem piersi, bijąc czy ustanawiając rekord w Księdze Guinessa. 

Więcej na ten temat pisze Susie of Arabia - Pink Ribbon earns KSA place in History; która z racji miejsca zamieszkania, miała możliwość osobiście w tym bądź co bądź - iście historycznym wydarzeniu wziąć udział.

zdjécie Arab News
powiązane na blogu saudyjska różowa wstążka

3 komentarze:

annign pisze...

Brawooo saudyjskie Kobiety!!

Aga pisze...

Brawo, łezka mi się w oku zakręciła :D I to, że wszystkie te kobiety przywiózł mąż, ojciec, brat - budujące :)

Anonimowy pisze...

to jest budujace,ze ktos musi je wozic? no jakos dla mnie nie.
dla mnie budujace jest to,ze te kobiety "cos" robia.
Piotrek

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm