©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


21 września 2010

polowanie na męża...
Wielożeństwo wielożeństwem, ale monopol na męża trzeba mieć! 

rodzina w centrum handlowym w konfrontacji z samotną Saudyjką polującą na męża

zob. też stare panny 2007

2 komentarze:

dziewczyna araba pisze...

Umm Latifo!
Nie wiem dlaczego na tym zdjęciu kobieta już mężatka jest "grubsza" a ta młoda jeszcze nie mężatka taka chudzinka. Mam nadzieje ze to nie po rozmiarze rozwpoznaje sie w Arabii która kobieta jest Mężatka a która nie. Może ja jestem jakaś nadwrażliwa :) albo to tylko żart, często sie mowi ze jak kobieta jest mężatką to przestaje dbać o siebie

pozdrawiam!

UMM LATIFA w Królestwie Saudów pisze...

W Arabii jest tak: kobiety nie są przyzwyczajone do ćwiczeń (nie ma wfu w szkołach); wiele ma pomoce domowe (brak ćwiczeń przy pracach domowych ;), średnio kobieta rodzi 4 dzieci - a po ciąży wielu zostaje co nieco; co do zdrowego odżywiania - kiepsko; nocny tryb życia... Do sklepu się nie chodzi, tylko jeździ... Suma sumarum - w Arabii tyje się łatwo, szybko i nie... nie przyjemnie :D.

ps. Panowie choć nie rodzą też tyją :D. I to nie tylko w Arabii :).

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm