©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


17 lutego 2009

cd. z Diraiji, miasta królów...na zdjęciach: Sad bin Saud palace, odrestaurowany
kopuła łaźni (pokój z gorącą wodą)
brama do pałacu dla gości
Saudyjka w ad-Diraija
widok meczetu z ruin ad-Diraija
   i cd. - widoczki w ad-Diraija

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ladne zdjecia... takie z klimatem:-)szczegolnie to ostatnie - kobieta posrod starych zabudowan. czy to jestes ty Umm Latifo:-)?
Natka

Anonimowy pisze...

Jej ale widoki, jak z 1001 nocy!A ostatnie zdjęcie z ta samotną kobietą jest po prsotu niesamowite, jakies ładunek metafizyczny ma..kojarzą mi się te miejsca z atmosferą klasztorów skalnych, góry Atos..Przecudne fotografie można robić w Arabii..

Ania

Anonimowy pisze...

patrzac na zdjecia .... znow chodze po uliczkach Dirajili , bardzo ciekawe obiekty a warto umm Latifa abys kilka slow napisala o budulcu, czy odbudowywane obecnie sa tez wg prastarej technologii... pozdrawiam serdecznie .. bama

umm Latifa pisze...

Ja za aparatem (zdjecie z kopułą łaźni pstyknęła moja siostra), a na ostatnim zdjeciu siostra mego meza. I tez mi sie bardzo to ostatnie podoba, jest chyba najlepszym, ktore udalo mi sie do tej pory tu zrobic... Odnośnie budulca, z blota, gliny, piasku, kamieni, tak jak za dawnych czasow.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm