©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


12 lutego 2009

saudyjski sandał...

Tradycyjne sandały wyrabiane w Arabii, choć nie noszone tak często przez samych Saudyjczyków stanowić mogą dobry prezent dla panów lub pamiątkę.


zdjęcia z sklepików na bazarze Al-Owais w Rijadzie

2 komentarze:

Gniewko pisze...

WItam Serdecznie,

Jezeli komentarz pojawi sie dwukrotnie, to z gory przepraszam.
Czy moglaby Pani wskazac jak trafic na taki bazar (ten lub jemu podobny)? Idealnie jezeli znajdowalby sie w okolicach Olaya Street / Kingdom Tower.

Dziekuje i pozdrawiam,
G.

rudzin pisze...

Ładne! :)

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm