©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


21 września 2008

Wybitne Saudyjki - "Jak to z odsłoniętą twarzą?!!"

Noszenie zasłony nie jest w Arabii obowiązkowe, czytaj: Czy każda kobieta musi zasłaniać twarz w Arabii. W artykułach poświęconych (zob. >) wybitnym Saudyjkom umieszczam zdjęcia tych kobiet, które czy to do zdjęć pozowały z odsłoniętą twarzą, czy w ogóle niqabu nie noszą. Nie oznacza to, że większość Saudyjek twarze odsłania.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Eid Mubarak:)
Ula M.

umm Latifa pisze...

Dziękuję pięknie za życzenia!

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm