©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


18 września 2008

promocja talentów Saudyjek

Diana Al-Jassem Saudi Gazette


DŻEDDAH – W Dżeddah Hilton od 20 do 23 września odbędzie się wystawa promująca talenty i produkty Saudyjek. Wezmą w niej udział księżniczki, kobiety biznesu oraz ponad 50 firm saudyjskich. [...] Na wystawie zatytuowanej Szarqijat, której patronką jest Księżniczka Latifa Bint Thnian, przestawione zostaną różnorodne produkty "kobiece", m.in. kosmetyki, akcesoria, biżuteria, artykuły gospodarstwa domowego, abaje, rękodzieła.

2 komentarze:

amistad pisze...

i znów mam pytanie: jak Saudyjczycy zapatrują się na sztukę typu:

- gołe posągi antyczne

- akty

a także sztukę "skąpo ubraną", typu balet

umm Latifa pisze...

W kontekscie wszystkich info na blogu, mozna wywnioskowac bez jakichkolwiek watpliwosci, ze takiej "sztuki" tutaj sie nie uswiadczy. Czy sa Saudyjczycy ktorzy ogladaja sobie akty w necie, kupuja "magazyny dla panow" podczas wyjazdow za granicznych i chodza tam sobie na balet... Pewnie i tacy sa.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm