©2008-2013 arabiasaudyjska.blogspot.com / Umm Latifa in Saudi Kingdom
ALL RIGHTS RESERVED / wszelkie prawa zastrzeżone
Kopiowanie i rozpowszechnianie artykułów, treści opublikowanych oraz zdjęć mego autorstwa bez mej zgody pisemnej zabronione.

Respect copy rights - they are protected.
Copying images, text published on the blog without a written permit from the author is forbidden, as well as removing name of the author and address of the blog from images published underneath. Do not commit cyber crime.


13 sierpnia 2008

POLSKA w SAUDYJSKICH MEDIACH

W dzisiejszej internetowej edycji Saudi Gazette ukazał się artykuł o Polsce i kwestii tarczy przeciwrakietowych USA na terenie RP...

3 komentarze:

Umm Latifa pisze...

W związku z pytaniami o wiedzę Saudyjczyków o Polsce postanowiłam wprowadzić cykl postów poświęconych Polsce w Saudyjskich mediach.

Zarul pisze...

Bardzo fajnie! Czekamy :) Wczoraj zatwierdzono tarcze antyrakietowa w polsce (fak!), ciekawe czy cos o tym mowili w A.S.

umm Latifa pisze...

Nie slyszalam, by mowiono... Polityka brudna rzecza jest, fu, brzydze sie tym tematem, wiedzy nie posiadam, nerwow wole sobie oszczedzic. Na TV brak mi czasu, jesli wpadnie mi cos w oko w internetowych gazetach o kraju nad Wisla, bede blog updejtowac - ograniczajac sie do podsumowan. Ale prosze nie wyczekiwac wiesci o Polsce ... Nie czesto prasa o "nas" pisze.

"Nie wierz w czyjeś zdanie, ani go nie przyjmuj, dopóki nie przekonasz się, że jest w pełni słuszne. Postępując inaczej wyrządzasz sobie krzywdę i daleki będziesz od poznania prawdy. Traktuj ludzi z czystym sercem, bez uprzedzeń, jak ktoś, kto chce zrozumieć i słuchać, by powiększyć swoją wiedzę, i przyjąć jeśli jest słuszna, a odrzucić, jeśli jest błędna". Ibn Hazm